Temperatura
°C
Wyciągi Nieczynne
Pokrywa cm
Warunki Brak

O NAS

Zapraszamy do naszej rodzinnej Stacji Narciarskiej położonej w województwie podlaskim

W uroczym zakątku województwa podlaskiego, wsi RYBNO znajdującej się w odległości 10 km od Łomży, 65 km od Białegostoku i 130 km od Warszawy, oferujemy doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa od roku 2007.

To tu naturalne warunki i specyficzny mikroklimat powoduje, że śnieg utrzymuje się aż do późnej wiosny, a  dobre warunki narciarskie panuja od rana do późnego wieczora.

Rybno to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina. Znajdziecie tutaj Państwo bezpieczne,  doskonale utrzymane, sztucznie naśnieżone, oświetlone i ratrakowane trasy narciarskie o łącznej długości 2300 m oraz różnicy wzniesień 55 m. Trasy są łatwe i sprzyjają narciarstwu rodzinnemu.

W bieżacym roku do Państwa dyspozycji są trzy wyciągi narciarskie talerzykowe oraz dwa  zaczepowe, wyposażone w  profesjonalny system elektronicznego dostępu.

Oferujemy również  bogato wyposażoną  wypożyczalnię sprzętu narciarskiego.

Kolejnym atutem są współpracujący z nami  doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy na nartach i snowboardzie, którzy zapewniają chętnym maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pierwszych godzin jazdy na nartach oraz pozwolą Państwu odkryć tajniki tego pięknego sportu i doskonalić swoje umiejętności.

Zapraszamy na bezpłatny parking.

Znajdziecie tu Państwo również  punkt gastronomiczny serwujący gorące posiłki i napoje.

Przepraszamy. W bieżącym sezonie serwis narciarskie NIECZYNNY.

Dodatkowym atutem stoku są piękne widoki na dolinę Narwi.

Zapraszamy.

 


Kontakt

Stacja Narciarska Rybno
18-400 Łomża
Rybno 16 gmina Łomża
Tel: 608 526 676